cüzdan

cüzdan

Tarzını yansıtan,gittiğiniz her yerde yanınızdan ayıramayacağınız cüzdan modelleri parfara.com ‘da. İster gündelik hayatta olsun, ister iş ya da spor her anınızda size ayak uyduracak cüzdanlar gerek kadınların, gerekse de erkeklerin kombinlerini tamamlayan en önemli aksesuarlardır.

Kendine özgün tasarımları ile dünyaca ünlü çanta markası Herschel Supply tarafından üretilen cüzdan modellerini sitemizden temin edebilirsiniz. Gerek kadın gerekse erkek cüzdan modellerinde rahatlığın ve şıklığın bir arada sunulduğu modellere imza atan Herschel Supply cüzdan modelleri genellikle en son trend ve moda figürleri ile süslü %100 polyester kumaş, her türlü kullanım amacına ideal çözümler sunan çok cepli, geniş hacimli ya da sadece para ve kart için kullanımlık modelleri ile sitemizde yer almaktadır. Herschel Supply cüzdan modelleri genellikle açık ve naturel tonlarda renklerin hakim olduğu tasarımlar ile karşımıza çıksa da, tasarımları arasında kamuflaj desenli cüzdan modellerini görmek de mümkün.

Kadın cüzdanlarında tercihe göre rahat, aktif ve spor ile iç içe yaşayanlar fermuarlı cüzdan modellerini tercih edebilirler. Yine yeri geldiğinde çanta olmayı da başarabilen ve kadınların her zaman en büyük yardımcıları olan büyük kadın cüzdanları da çokça tercih edilmektedir.  Sitemizde dünyaca ünlü moda markası Herschel ‘in kadın cüzdan modellerini bulabilirsiniz. Fermuarlı, cepli, bozuk para bölümlü ya da kartlık bölümlerine sahip cüzdan modelleri ile siz de ihtiyacınıza yönelik cüzdan modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. 

Erkeklerde ise kombinlerin vazgeçilmez aksesuarı olan cüzdanlarda en çok tercih edilen modeller genellikle çoklu iç ceplere ve kart bölümlerine sahip klasik cüzdanlardır. Erkek cüzdan modelleri tercih edilirken genellikle işte ya da gündelik hayatta kullanım için klasik çok bölmeli ve kartlık olarak kullanılabilen, spor ve seyahat gibi durumlarda ise fermuarlı, renkli, kumaş olarak polyester olan daha rahat kullanışlı cüzdan modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca sadece kartlık olarak kullanılan kartvizitlikler de son zamanların en çok tercih edilen erkek cüzdan modelleri arasındadır.  Sitemizde dünyaca ünlü Herschel erkek cüzdan modellerini bulabilirsiniz.

Cüzdan seçiminde kadınlarda çanta, ayakkabı ve kıyafet dikkate alınırken, erkeklerde ayakkabı, kemer ve ceket kombini ön plana çıkmaktadır. Cüzdanlar oluşturulan kombinler de en güçlü ve dikkat çeken aksesuarın başında gelmektedir.

Gerek erkek, gerekse kadın cüzdan modellerinde her yıl yeni renkler, model ve farklı desenler dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında yerini almaktadır. Siz de şıklığınıza şıklık katacak, her daim göz önünde bulunduğu için dikkat çekecek ve göz kamaştıracak cüzdan modellerine en uygun ve hiçbir yerde bulamayacağınız avantajlı fiyatlarla sahip olmak için parfara.com’u takip edebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.