Daniel Wellington

Serüvenine Filip Tysander'ın Britanya Adaları'ndan merak uyandıran bir yabancıyla karşılaşması neticesinde başlayan Daniel Wellington, sadeliğiyle ön planda olan özgün stili ile tüm kadınların ve erkeklerin zevkine hitap etmektedir. Marka, eskimiş Nato kayışlara sahip saatleri ile kusursuz bir tarz yaratmış olan bu yabancının adını taşımaktadır. Daniel Wellington Amerika'nın elit kesimini yansıtan, kolej stili olarak da bilinen "preppy" ruhunu taşıyan saatler tasarlamaktadır.

Dizaynlarında inceliğe ve zarifliğe önem verilen Daniel Wellington saatler, çok fazla özelliğe sahip olmayan minimalistik tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. İnceltilmiş ve kusursuz bir yuvarlaklığa sahip olan saat çeşitleri, farklı modellerde ve renklerdeki Nato kayışları ile uyum sağlayabilecek klasik ve zamansız bir dizayna sahiptir. Saatlerde bulunan Nato kayışları, İngiliz donanmasındaki dalgıçların ıslak kıyafetleri üzerinde kullandıkları güçlü naylon şeritlerden esinlenilerek oluşturulmuştur. Böylelikle ortaya çıkan bir dizi renklerde ve modellerde kayışlar Daniel Wellington imzası ile buluşturulmuştur. Yanı sıra, saatlerde İtalyan kalitesindeki hakiki deriden üretilmiş, siyah ve kahverengi deri kayışlar göze çarpmaktadır. Üzerlerinde bulunan gümüş veya altın kaplamalı detayların şıklık kattığı bu kayışlar, saatler ile mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

Her türlü aktivite sırasında tercih edilen kıyafete hiç kuşkusuz uyan Daniel Wellington saatler, kayışlarının değiştirilebilir olma özelliği sayesinde zevkinize ve ruh halinize göre kişiselleştirebileceğiniz aksesuarlardır. Her bir modeli eşsiz kılan farklı kayışları ve ince tasarımı ile zarif bir duruş sağlayan saatler, karakterinizi kusursuz bir şekilde yansıtmak için ideal bir tercih olacaktır.

Daniel Wellington Ürünleri

Daniel Wellington Fiyatları

Listelenecek bir ürün yok