Portföy Çanta

Portföy Çanta

Çantalar kullanım amacına göre farklı nedenlerle tercih edilmektedir. Birçok çanta modeli sadece tek bir kullanım amacına özel üretilmektedir. Bu tarz kullanım amacına özel üretimlerden biride portföy çantalardır.  Portföy çantalar daha çok gündelik birkaç eşyanın yanında taşınması için tasarlanmış şık çanta modelleridir. Genellikle rahatlığa ve tarza ihtiyaç duyulan zamanların vazgeçilmez aksesuarıdır.

Sitemizde portföy çanta kategorisinde dünyaca ünlü marka Herschel Supply ‘nin tasarımları yer almaktadır. Herschel Supply portföy çanta modelleri tasarımları ile rahatlığı ve şıklığı kadınlarımıza bir arada sunmaktadır. Özellikle Herschel Network modeli ile kullanım ihtiyacınıza göre M ve L boyutları ile günlük ihtiyaçlarınızı taşıma şeklinize yeni bir stil getiriyor. 

Sitemizde yer alan bir birinden güzel portföy çanta modelleri ile tüm ihtiyacınıza yönelik çanta modellerine yine sitemize özel %25 ‘e varan indirimler ve özel ödeme seçenekleri ile 100 TL üzeri ücretsiz kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz. 

Göster:
Sırala: