Spor Çantası

Spor Çantası

Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez tutkusu olan spor, doğru aksesuar ve gereçler ile buluştuğunda çok daha keyifli ve yararlı olabiliyor. Bu alanda spor yapmayı teşvik edecek, tüm spor ekipmanlarını ve aksesuarlarını bir araya toplamamıza ve rahat taşımamıza olanak sağlayacak spor çantaları, spor ve gündelik hayatımızda önemli yer edinmektedir. Özellikle son zamanlarda gelişen spor salonları sektörü, spor kültürü ve hemen hemen her mahallede yer alan açık alan spor alanları bizleri spor yapmaya teşvik etmektedir. Tüm bu spor yapmamıza olanak sağlayan alanlarda bizlerin en büyük yardımcısı elbette ki spor malzemelerimizi ve gereçlerimizi taşımamıza olanak sağlayan spor çantalarıdır. Günümüzün akıllı tasarımları sayesinde spor çantaları sadece bir eşya taşıma aracı değil, ayrıca şıklığı ve fonksiyonel kullanımı bir arada sunan tasarımları ile günlük hayatımızda da sıkça kullanmaktan çekinmediğimiz büyük bir yardımcıdır.

Hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen ve en son moda trendlerini takip eden şık tasarımları ile spor çantası modelleri sitemizde Herschel Supply markası ile yer almaktadır. Herschel Supply spor çantaları sitemizde modern üretim tekniklerinin yeniden şekil verdiği Sutton Studio serisi, Packable Duffle katlanabilir spor çantası modelleri ve ayakkabılar için özel bölme barındıran ve Herschel Supply ‘ın en çok sevilen spor çantası olan Novel serisi ile yer almaktadır.

Kullanım amacınıza en uygun spor çantası modelleri en uygun fiyatlarla, sadece sitemizde bulabileceğiniz özel indirimler ve ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor. Eğer hedefiniz uzun süre kullanabileceğiniz, sağlam ve aynı şekilde şık ve modern bir spor çantasına sahip olmak ise parfara.com spor çantası kategorisinde ihtiyacınıza en uygun tasarımları bir arada sunuyor. Üstelik hayalinizdeki spor çanta modeline 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz.  

Göster:
Sırala:
 Herschel Sutton Mid-Vol Studio Spor Çantası Black -40%
Modern üretim tekniklerinin yeniden şekil verdiği Herschel Supply Sutton Studio serisi spor çantası...
299,00TL 179,40TL KDV Hariç: 166,11TL
- Özel yırtılmaz ripstop kumaş - Kişisel iç cep - Nylon webbing handles - Film baskılı klasik logo ..
159,00TL KDV Hariç: 147,22TL
Herschel Packable Duffle Spor Çantası Peacoat Reflective -40%
- Özel yırtılmaz ripstop kumaş - Kişisel iç cep - Nylon webbing handles - Film baskılı klasik logo ..
199,00TL 119,40TL KDV Hariç: 110,56TL
Ağırlık : 330 g Ölçü (cm) : 44 x 30 x 21 cm Materyal : 75D microfiber / PU backing PVC free Design b..
200,00TL KDV Hariç: 185,19TL
Ağırlık : 330 g Ölçü (cm) : 44 x 30 x 21 cm Materyal : 75D microfiber / PU backing PVC free Design b..
200,00TL KDV Hariç: 185,19TL